agjensi udhetimesh me autobus

Dortmund +49 15 25 94 147 . Çdo të marte, merkure, premte dhe shtune nisje me autobus per Kosove permes Hungarisë. Plazh.com. Çdo te Hënë  te  Mërkurë  dhe të Shtunë  në, Gjermani  -  Austri - Kroaci - Mali i Zi - Shqipëri, Kushtet e  levizjeve ne  kohen e Pandemise  Covid 19. Më poshtë kemi paraqitur disa detaje rreth kësaj linje. PAKETA TE NDRYSHME TURISTIKE (INDIVIDUALE & GRUPE) BILETA AVIONI NE TE GJITHE BOTEN BILETA AUTOBUSI (ITALY,GREECE,GERMANY) PAKETA PER MUAJ MJALTI Rruga Don Bosko Tirana. Me rastin e shfrytëzimit të sistemit për rezervime, ... Linja e rregullt me autobus, Kosovë - Zvicer - Kosovë përmes Kroacisë . Rezervime për Traget. Agjensi Udhetimesh ( Hima Travel ). Posted on 23 … 3- shtetas me pashaporte te cdo vendi tec BE. 28 --- 5 Dite Plazh --- Cmimi 260€ Nisje Dt. Travel Agency . GUIDA ME AUTOBUS; SKI - UDHETIME; AUTOBUZA. Aktueller Beitrag der Seite. Ofrohen bileta autobusi per ne Greqi, bileta autobusi per Itali, bileta autobusi per Gjermani, bileta autobusi per Turqi, bileta autobusi per Kosove, bileta autobusi per Zvicer, bileta autobusi per Maqedoni, por edhe autobusa me qera. Rezervime me Aeroplan. Tirane - Qytetet e Italise me rruge Tokesore . Oferta Turistike ne mbare boten. Call now. Bus travel agent in Durres/Agjenci udhetimi me autobus ne Durres. LAJMERIM. shqiperi - itali - udhetime me autobus - alb turismo. Agjensi Udhetimesh ( Hima Travel ) Heute um 05:00. GUIDA ME AUTOBUS; SKI - UDHETIME; AUTOBUZA. Call to book! Agjensi udhetimi Tirana Travel 2, Tirana. Argjendari "Festim" Hotel Llolla. 4. Pages Liked by This Page. Deshironi të udhëtoni në vende të ndryshme të evropes, ateherë edhe për këtë gjë kemi nje zgjidhje shumë të mirë dhe lirë per ju.Në bashkëpunim me kompaninë tash shume të njohur, Flixbus, mundë të udhëtoni në çdo cep të evropes, me autobusë modern dhe çmime të uleta.Bleni online bileta autobusi duke filluar edhe nga 5 Euro. ÇMIME SPECIALE PËR FAMILJE! Argjendari "Festim" Hotel Llolla. Call now. Ofrojmë linja të rregullta me autobus Kosovë - Svicër dhe anasjelltas. 400 000 linja ditore në rreth 2500 destinacione në mbi 34 shtete të ndryshme evropiane. Nisje, Stamboll 3 Netë 4 Ditë Udhëtime me Autobus. Agjensi Turistike Hima Travel , Bileta Avioni , Agjensi udhetimi , Bileta Avioni Per itali, Gjermani , Udhetime me guide , Paketa Turistike Udhëtim në Amsterdam me Autobus. Rinori Travel. Më poshtë kemi prezantuar listën e relacioneve përmes të cilave ju mund të bëni edhe rezervimin online të biletave . 21 Gusht --- 5 Dite Plazh --- Cmimi 270€ Nisje Dt. Albatours D . #TAG Mikeshen tuaj te zemres qe do d Linja e Autobuave per Sofie Maqedoni - Autobus per Greqi nga Shqiperia - Bileta Autobusi per Sofie, Bileta Autobusi per Gjermani, shqiperi sofie, autobus shqiperi maqedoni, makina me qera. SHQIPERI - GJERMANI. Business Service. STRUGE, OHER, SHEN NAUM, GJIRI I KOCKAVE, TUSHEMISHT, DRILON 5-6 , 12-13 , 19-20 , 24-25, 25-26 , 26-27 Dhjetor. Agjensi Udhetimesh ( Hima Travel ) Agjensi Udhetimi . Pages Liked by This Page. Pati Travel Agjensi. 4. js = d.createElement(s); js.id = id; Udhetim, Fundjave ne VALBONE --- All Inclusive Rezervime me traget. Nearby travel agencies. Aktueller Beitrag der Seite. DUKE NISUR NGA … Pati Travel Agjensi. DYNAMIK -LINES- TRAVEL, AGJENSI UDHETIMI & TURISTIKE ME OFERTA ME TE MIRA NE TREG. Agjensi Udhetimesh ( Hima Travel ) Travel Agency. Kontaktoni Kalemi Travel për këtë udhëtim me guidë, udhëtime më guidë të tjera, udhëtime me autobus të tjera, bileta udhëtimesh me autobus, etj. Home Page Destinacionet Rregullorja Rreth nesh Na Kontaktoni. (function(d, s, id) { ️ Per me teper informacione na gjeni ne Adresen: Rruga, Mihal Grameno, prane shkolles se Baletit. Janinë Meteora – Udhëtime me Autobus. BILETA AUTOBUZI, BILETA AVIONI, BILETA TRAGETI, PAKETA TURISTIKE SHOQERUAR ME OFERTA SPECIALE, ETJ. Call 069 205 1939 Make Appointment Get directions WhatsApp 069 205 1939 Message 069 205 1939 Contact Us Get Quote Find Table Place Order View Menu. Qytetet . Agjensi udhetimi Tirana Travel 2, Tirana. Taçjatravel shtermen elbasan, Shtërmen . Rruga më e sigurt për në vendlindje! Diply Places . Adresa: Rruga Mine Peza, Tirana 1001, Albania. Seiten, die dieser Seite gefallen. Kompania Transportit  nuk mban pergjegjesi ne rast vonese per shkak te motit,     kontrollit ne dogane ose   te ndonje shkaku tjeter qe nuk varet  nga    kompania, 3. Rezervoni udhëtim me autobus online. Agjensi udhetimesh Hima Travel kontakt : 069 47 67 427 Hima Travel Ju Sherbejm : - Paketa turistike - Turqi -... Rruga Muhamet Gjollesha . Me teper. Për vetëm 1323€/ Person ... i Ofertë e vlefshme për datat : 14 -20 Nentor Në çmim janë të përfshira: Fluturimi vajtje-ardhje me nisje nga Tirana (lturkishairlines ). 3. STRUGE, OHER, SHEN NAUM, GJIRI I KOCKAVE, TUSHEMISHT, DRILON 5-6 , 12-13 , 19-20 , 24-25, 25-26 , 26-27 Dhjetor. mbanë linjat e rregullta nga Kosova për në Gjermani dhe anasjelltas përmes shteteve Serbi, Hungari dhe Austris. Cmim Biletash; KONTAKT. Intertours, agjension prestigjioz . Kontaktoni Kalemi Travel & Tours për këtë ofertë apo oferta udhëtimesh të tjera. Dita e pare:-Nisja nga Tirana ne oren 06:00.-Nisja nga Durresi ne oren 05:00.-Nisja nga Elbasani ne oren 06:30. Cmimi Me Mengjes €50 Cmimi Me Mengjes + Darke €55 . Udhëtim me autobus me kosto të ulët. Sharr Travel me përfaqësi në Prishtinë e Prizren, është e përkushtuar në ofrimin e shërbimeve të transportit rrugor me autobusë modern e komod, shërbime të transportit ajror me aeroplan të kompanive më të njohura botërore. Udhëtim me Autobus. Nese  pasagjeri  humbet  bileten  nuk eshte pergjegjesia e kompanise. Agjensi Udhetimesh "CELA Travel", Lushnja, Albania. Ministria e Zhvillimit Ekonomik, Turizmit, Tregtisë dhe Sipërmarrjes. Kontaktoni Kalemi Travel për këtë udhëtim me guidë, udhëtime me guidë të tjera, udhëtime me autobus të tjera, bileta autobusi, etj. Agjensi Udhetimesh Alexandra është në Facebook. Posted on 23-Oct-2020. Plotësoni kutitë e detyrueshme për blerësin dhe udhëtarët, kryeni pagesën dhe t’ia kaloni sa më mirë në udhëtimin Tuaj. Bodini Travel - Agjensi Udhetimi me Autobus Tirane, operon prej vitesh ne kryeqytetin e Shqiperise, duke ofruar transport udhetaresh kombetar dhe nderkombetar. +49/234-387431, 0179-5091634 Jemi kompani e specializuar që ofrojmë shërbime cilësor në transportin rrugor të pasagjerëve me autobusa modern në shumë vende evropiane Udhetime me autobus Zvicerr-Kosove cdo te marte dhe premte nepermjet Hungarise. if (d.getElementById(id)) return; 10. 11.Kompania  nuk eshte e detyruar te  coje pasagjerin jashte  stacioneve te planifikuara  ne bilete . Open today until 20:00. 21 Gusht --- 5 Dite Plazh --- Cmimi 270€ Nisje Dt. Programi. Udhëtim me Autobus. Festoni Krishtlindjet ne Beograd Dhjetor: 23 – 25 Dhjetor Cmimi: 85 Euro/personi (mengjes) Cmimi: 109 Euro/personi (mengjes + darke) Dita 1: Ora 05:00, nisja nga Tirana me autobus drejt pikës kufitare të Hani i … js.src = 'https://connect.facebook.net/sq_AL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.11'; Bus travel agent in Durres/Agjenci udhetimi me autobus ne Durres. € 239 / person 7 Dite / Nisje më 8 Mars Pranverë në Pragë dhe Vjenë. oder. 2,7 mijë pëlqime. Nisje Dt. Autobuz:Tirane-Kosove; Autobuz: Tirane-Gjermani; Tirane-Itali /Tokesore / Tirane - ITALI ( Det & Tok) FLUTURIME. Globus Travel. Tour Agency. Deshironi të udhëtoni në vende të ndryshme të evropes, ateherë edhe për këtë gjë kemi nje zgjidhje shumë të mirë dhe lirë per ju.Në bashkëpunim me kompaninë tash shume të njohur, Flixbus, mundë të udhëtoni në çdo cep të evropes, me autobusë modern dhe çmime të uleta.Bleni online bileta autobusi duke filluar edhe nga 5 Euro. Travel Agency. ++355 67 71 70 117 (Whats App,Viber) ++355 69 57 51 139 Instagram: @home.travel.agjensi Facebook: Home-Travel Agjensi Udhetimesh Email: hometravel87@gmail.com See More Rezervime me aeroplan. Rezervimi online i bus biletave. Hima Travel Ju ofron bileta avioni të lira për të gjithë botën. Gramshi monument i bukur natyror qe nuk duhet humbur. Gjermani +49 17 62 57 16 100. Call 069 205 1939 Make Appointment Get directions WhatsApp 069 205 1939 Message 069 205 1939 Contact Us Get Quote Find Table Place Order View Menu. Globus Travel. Festoni Krishtlindjet ne Beograd Dhjetor: 23 – 25 Dhjetor Cmimi: 85 Euro/personi (mengjes) Cmimi: 109 Euro/personi (mengjes + darke) Dita 1: Ora 05:00, nisja nga Tirana me autobus drejt pikës kufitare të Hani i … Agjensi Udhetimesh- ABA Travel . ⌛Datat 12-19 Teto, ❤️Stambolli – aty ku bashkohen Lindja dhe Pe, Si thoni per nje tour ne #cappadocia Të marteve dhe shtuneve per Shqipëri dhe Kosovë nëpërmjet Malit të Zi, dhe dy herë në jave për Maqedoninë e veriut nëpërmjet Kroacisë. Vizional Production 5,248 views. Kontakt. Updates . Travel Agency. Vizitoni “Venecian” e Rajonit Flamand. Stamboll me Autobus , 4 dite nga 59 € Stamboll - U d hetim me autobus date 01 , 07, 14, 21, 28 Janar, Akomodimi Hotel 4* Budget - €59 , Hotel 4* Luxury (SPA Pishine e brendshme) - €79 me mengjesin te perfshire .Shetitjet dhe transfertat si ne Program.Shoqerues grupi nga Agjensia .. Rruga më e sigurt për në vendlindje! Mehr von Agjensi Udhetimesh ( Hima Travel ) auf Facebook anzeigen. Agjensi udhetimi. Agjensi udhetimi me autobus per Greqi dhe Turqi Papadakis/Alvavel - Mikel Skufi. Nga 5 Janari i vitit 2018 kemi filluar me linjen për udhëtim nga Kosova për Zvicer dhe anasjelltas përmes Shqipërisë dhe Kroacisë. Neues Konto erstellen. Travel Agency . … Posted on 23-Oct-2020. BILETA AUTOBUZI, BILETA AVIONI, BILETA TRAGETI, PAKETA TURISTIKE SHOQERUAR ME OFERTA SPECIALE, ETJ. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare në Muriqan, vazhdimi i udhëtimit gjatë rivieres së Malit të Zi. Hotel 3* – €39 Hotel 4* – €45 Paketa me transport individual – €10/person. Bileta avioni, Bileta tageti, Bileta autobuzi, Ekskurion, Grupe, Krociera me cmimet me te mira ne treg te ofruara nga eTour :: Oferta Turistike 1:14 ; Dergojani miqve tuaj kete oferte me: selanik selanik Udhetim ne Selanik Udhëtim në Selanik, 14 Shkurt, 3 ditë, €89 Udhëtim në Selanik me Autobus nga Agjensi Udhëtimi me Autobus Kalemi Travel and Tours. Autobus.al eshte nje sistem i dedikuar B2B dhe B2C per bileta autobusi per linja nderkombetare. Travel Agency. 297K likes. Stamboll me Autobus , 4 dite nga 59 € Stamboll - U d hetim me autobus date 01 , 07, 14, 21, 28 Janar, Akomodimi Hotel 4* Budget - €59 , Hotel 4* Luxury (SPA Pishine e brendshme) - €79 me mengjesin te perfshire .Shetitjet dhe transfertat si ne Program.Shoqerues grupi nga Agjensia .. TIRANE - ZVICER. 4. Udhëtim në Amsterdam me Autobus. 2,5 mijë pëlqime. Travel Agency. Agjensi udhetimesh Hima Travel kontakt : 069 47 67 427 Hima Travel Ju Sherbejm : - Paketa turistike - Turqi -... Rruga Muhamet Gjollesha . Udhëtime me autobus ; Paketa Indivduale ; Linja Prishtinë-Tiranë-Prishtinë ; Linja Kosovë - Zvicër - Kosovë . DYNAMIK -LINES- TRAVEL, AGJENSI UDHETIMI & TURISTIKE ME OFERTA ME TE MIRA NE TREG. Travel Agency. Bashkangjitu në Facebook për t'u lidhur me Agjensi Udhetimesh Alexandra dhe të tjerët që mund t'i njihni. Travel Agency. Neues Konto erstellen. 3. Enjoy Zenith Experience...Eksperiencat e udhëtimeve, pushimeve dhe ofertave më unike me cmimet më konkuruese në treg, në cdo muaj të vitit. Na kontaktoni ne: +49 (0) 234 – 38 74 31 +49 (0) 234 – 414 69 22 +49 (0) 179 – 509 16 34. ose permes Dergo email. Cmim Biletash; KONTAKT. 7.Pasagjeret  kane te drejte te marin  falas nje valixhe  valixhen e dyte e kan me pagese extra. 400 000 linja ditore në rreth 2500 destinacione në mbi 34 shtete të ndryshme evropiane. DRITA TRAVEL - SHQIPERI - MAQEDONI - KOSOVE - GJERMANI - AUSTRI - ZVICER - SUEDI . Passwort vergessen? Interest. #Lefkada best summer beaches only at ️ Agjensi Udhetimesh Supreme Travel & Tours Plazh ne Parajsen Blu te #LEFKADA 3 vende te lira per dt.17 gusht ️270€. 1. Agjensi Udhetimesh ( Hima Travel ) Travel Agency. Udhëtim në Amsterdam me Autobus nga Agjensi Udhëtimesh me Autobus Kalemi Travel and Tours. Matias Travel & Tours. Seiten, die dieser Seite gefallen. KLOBES.shpk RRuga hamit dollani, Gramshi . Albanian Eagle Tours. Krahina e Suloves per te gjithe gramshiotet Gramsh, Gramshi . Autobuz:Tirane-Kosove; Autobuz: Tirane-Gjermani; Tirane-Itali /Tokesore / Tirane - ITALI ( Det & Tok) FLUTURIME. Zenith Travel. Shija e Traditës. Çdo të marte, merkure, premte dhe shtune nisje me autobus per Kosove permes Hungarisë. PAKETA TE NDRYSHME TURISTIKE (INDIVIDUALE & GRUPE) BILETA AVIONI NE TE GJITHE BOTEN BILETA AUTOBUSI (ITALY,GREECE,GERMANY) PAKETA PER MUAJ MJALTI Rruga Don Bosko Tirana. Udhetim me bus Geneve-Presheve - Prishtine-Prizren Udhetim me bus Geneve-Presheve - Prishtine-Prizren +49/234-387431, 0179-5091634 Passwort vergessen? Agjensi udhetimi me autobus per Greqi dhe Turqi Papadakis/Alvavel - Mikel Skufi. Na kontaktoni ne: +49 (0) 234 – 38 74 31 +49 (0) 234 – 414 69 22 +49 (0) 179 – 509 16 34. ose permes Dergo email. Bëhuni pjesë e një udhëtimi me guidë në vendet më të bukura të Greqisë Veriore. Oferta ekskluzive për fluturime Kosovë - Zvicerr me partnerët kryesor: Swissair; Adria Airways; Etj; Në partneritet me . Mehr von Agjensi Udhetimesh ( Hima Travel ) auf Facebook anzeigen. Çdo te Hënë  te  Mërkurë  dhe të Shtunë  në  ora  08:00. 8.Nese anullohet  udhetimi per faj te  kompanise  pasagjerit i kthehet  pagesa e plote . Ofrohen bileta autobusi per ne Greqi, bileta autobusi per Itali, bileta autobusi per Gjermani, bileta autobusi per Turqi, bileta autobusi per Kosove, bileta autobusi per Zvicer, bileta autobusi per Maqedoni, por edhe autobusa me qera. #Lefkada best summer beaches only at ️ Agjensi Udhetimesh Supreme Travel & Tours Plazh ne Parajsen Blu te #LEFKADA 3 vende te lira per dt.17 gusht ️270€. dokumentacioni për udhëtim duhet të përfshijë:- pasaportën biometrike; - siguracionin e shëndetit për udhëtimin për ditët e qëndrimit; - ftesën nga pala pritëse ose, në mungese të saj, rezervimin e vlefshëm të hotelit; - mjete monetare të mjaftueshme për të siguruar qëndrimin (minimalisht 80 euro në ditë).

Lagriculture Est Un Facteur De Développement à Madagascar, Grotte Chauvet Itinéraire, Hôtel Belle-ile En Mer, Araignee Du Jardin Mots Fléchés, Plomodiern - Camping, Ville De Grenoble Vie Quotidienne, Ville De Provins,

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn